Шахрайство на почуттях -2: гастролі по Сумській області (відео)

16 січня на сайті odindoma.sumy.ua була опублікована новина Шахрайство на почуттях: не проходь повз, допоможи… телефонуй на 102   про жінку, яка збирає гроші нібито на лікування дитини.

Як з’ясувалос, після перевірки в медустановах, жінка говорила автору та іншим людям неправду. Ця історія була в Глухові. Ми звернулися до жителів Сумської області з проханням не залишатися байдужими і не проходити повз тих, хто просить гроші на лікування дітей, цікавитися документами і якщо потрібно, викликати 102.

І ось виявилося, що жінка не обмежується тільки Глуховом. Була вона в місті Ромни. А останній раз  її помітили в Шостці.

«[su_quote]Вот, сегодня, не осталась равнодушной и подошла к женщине, которая несколько дней назад стояла возле Универмага и просила деньги на лечение ребёнка. Сегодня, я задала ей вопросы и вот, что из этого вышло… Обратите внимание, что написано “умирает ребёнок”, а она на видео сказала, что “у ребёнка ожог 2й степени и ему уже лучше… В конце разговора я вызвала полицию и её забрали в отделение для выяснения личности. Хочется обратится к людям… БУДЬТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ К ПОДОБНЫМ ЛИЧНОСТЯМ И ВСЕГДА ПРОВЕРЯЙТЕ ИНФОРМАЦИЮ, ПРЕЖДЕ, ЧЕМ ПРОЩАТЬСЯ СО СВОИМИ ДЕНЬГАМИ!Пересмотрев несколько раз видеозапись, почему-то развиваются сомнения в правде её слов. Если действительно окажется, что она просила на рёбенка, то дай Бог ему здоровья[/su_quote]» – написала на своїй сторінці в фейсбук автор відео Яна Потапчук.

На Сумщині власник помешкання забив до смерті квартиранта [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-vlasnik-pomeshkannja-zabiv-do-smerti-kvartiranta/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Про результати перевірки в поліції постараємося дізнатися завтра, звернувшись до прес-служби поліції. Не хотілося б робити висновки без будь-яких підстав, але самовпевненість та дії жінки, при тому, що ми знаємо про те, що вона не зверталася до лікарів щодо лікування сина, говорять самі за себе.

Побачите, не проходьте повз, попросіть документи, телефонуйте 102

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/495857337801860/

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *