У Білопіллі мерія оголосила війну ялинкам: екологи в шоці

Заради власного задоволення, навіть тимчасового, людина готова все навколо себе рубати і різати, не замислюючись про наслідки. І навіть, якщо закон забороняє, але ну дуже хочеться, то можна, особливо, якщо ти впливовий в місті чиновник.

Вчора в місті Білопілля Сумської області, зрізали красиву блакитну ялинку, яка росла біля входу  до міськради. Про це нам повідомили мешканці райцентру. Жінка, яка подзвонила, в прямому сенсі, ридала в телефон.

-Ялинку відвезли на одне з підприємств і тепер її там встановлять в якості новорічної …, – розповіла мешканка Білопілля.

Ми спробували дізнатися в Білопіллі хто дав добро і чому зрізали? Але, судячи з того, як наші співрозмовники уникали питань, одними телефонними дзвінками в цій історії не обійтися. Буду писати запити!

Але попередньо історія виглядає так. Біля будівлі міськради в Білопіллі було декілька великих ялинок. 2 з лівого боку інші з правого. І ось в поліції, нібито, порахували, що ті, які стоять з лівого боку, заважають огляду проїжджої частини. Саме тому зрізали…одну..поки що..

Знаєте, як проводиться видалення дерев? Зрізають верхівку, потім довгі гілки, потім середину і потім останній зріз, після чого залишається пеньок. Тут ялинку акуратно зрізали цілком, поклали в кузов і в супроводі поліції відвезли. Більш того, навіть пень прибрали і тепер неможливо встановити збитки, яких було завдано.

Згідно із законом, видалення дерев потрібно узгоджувати. Постанова Кабміну 1045 від 01.08.2006 р. В екоінспекцію, як ми дізналися, ніхто не звертався, а це означає, що і комісія питання по видаленню дерева не розглядала. Оперативно без узгодження можна зрізати тільки аварійне дерево!Але ця ялина не аварійна…

Мер міста Білопілля в фейсбуці написав, що є припис поліції. Але в даному випадку чи законний цей припис? А може це просто виправдання? Меру міста отримати такий папірець в поліції раз плюнути. До речі, він і не приховує, куди саме ялинку відвезли.

Найцікавіше ми дізналися пізніше. Виявляється, що коли збиралися змінити зовнішній вигляд міськради в Білопіллі, то робили проект. І ось двох ялинок, одну з яких вже зрізали, на цьому проекті немає. І мабуть щоб люди не обурювалися і вигадали історію з поліцією. Ось зображення проекту.

Але і це не вся історія. У Білопіллі в цьому році взагалі вирубують все що з гілками. Для того, щоб в центрі поставити новорічну ялинку, зрізали цілу купу дерев, намагаючись дістатися до неї.

І мер Білопілля вже встиг похвалитися новорічною красунею на своїй сторінці в фейсбук.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *