Фотофакт про Суми: рік свині пройшов, а свині залишилися

Центр європейського міста Суми. Історичний центр!!!

Вул.Кооперативна, ділянка від Приват банку до переходу по пров. 9 травня це суцільне сміттєзвалище. Недопалки, реклама, пакети зі сміттям, деталі, стаканчики …

Сьогодні досить часто можна почути: «Годі скиглити та скаржитися. Побачив сміття -візьми пакет та прибери ». Патріотична і гідна поваги позиція, якщо, звичайно, самі порадники так роблять.

Починаючи з найближчих вихідних у Сумах стартують флешмоби з прибирання міста. Це здорово. В одному з них братиме участь і автор публікації.

ЕкоКрос: сумчан запрошують взяти участь в ЕКО змаганнях [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/ekokros-sumchan-zaproshujut-vzjati-uchast-v-eko-zmagannjah/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Але в нас, у Сумах, чомусь виходить так, що одні смітять, а інші прибирають, хоча ті, хто повинен прибрати, тому що їм за це платять, не робить цього.

Користуючись нагодою пропоную сумчанам зробити новий флешмоб «Побачив, того хто кинув сміття під ноги – застав підняти і донести до урни». Ну або сфотографуйте, зніміть відео і надішліть … Зробимо знаменитими сумських свиней.

Присилати можна в месенджер сторінкі в ФБ https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/ або  sumy.press@ukr.net

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *