У Сумах вночі пошкодили авто адвоката

Сьогодні зранку, 5 березня, адвокат Павло Кравченко виявив пошкодження своєї машини, яка була припаркована біля його будинку.

За його словами, близько 1-ої ночі він повернувся з відрядження на іншій автівці. А ця цілий день простояла під під’їздом. Через те, що в них добре освітлюється прибудинкова територія, і він підходив до своєї машини, адвокат впевнений, що близько 1-ої ночі пошкоджень не було. А сьогодні зранку сусіди йому повідомили, що біля його авто розкидані шматки теплоізоляції. Коли  Павло Кравченко підійшов до машини, то окрім шматків теплоізоляції побачив, що з-під неї стирчать обірвані дроти. У зв’язку із цим він викликав поліцію.

На місце прибула слідчо-оперативна група і вибухотехніки. Поліціянти огородили червоно-білою стрічкою двір і перевірили машину на наявність вибухових пристроїв. Вибухівки у автівці не виявили, частини теплоізоляції вилучили з місця події для встановлення причин пошкодження.

Сумчанину Савенко Денису терміново потрібна допомога небайдужих людей [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/sumchaninu-savenko-denisu-terminovo-potribna-dopomoga-nebajduzhih-ljudej/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Нагадаємо: у ніч проти 4 березня по вулиці Ярослава Мудрого, 57 спалили дві автівки. Через це адвокат вирішив перестрахуватися, викликавши поліцію, – пишеsumy.today

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *