Фотограф, журналіст, мандрівниця: в Сумах відбудеться виставка Анни Клочко

Друзі, сумчани, гості нашого міста! Буде можливість обов’язково сходіть. Знаю фотографа особисто. Дуже талановита людина.

Мандрівниця та фотограф Анна Клочко запрошує на фотовиставку #сторізPROсторіз.

«Кажуть, що сторіз в Instagram винайшли для буденних дописів. І туди, згідно медійного фен-шую, треба постити щось не дуже важливе, те, що не назавжди. Коротше кажучи, сторіз – це нецікавий контент низької якості: селфі у ванній кімнаті, недоїдений сніданок та котики.

Районний суд Києва наклав арешти на земельні ділянки нардепа від Сумщини [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/rajonnij-sud-kiieva-naklav-areshti-na-zemelni-diljanki-nardepa-vid-sumshhini/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Та я з цим не згодна. Сторіз, як і наше життя, можна наповнювати по-різному. Я обираю – яскраві враження та пригоди. І тому, моя фотовиставка #сторізPROсторіз – спроба через візуальні історії, зберігаючи канонічні пропорції сторін 9:16 та розмір зображення 1080 х 1920 пікселів, все ж таки вийти за межі буденності та розказати захоплюючі історії, що стоять за кожним із зображень.

Запрошую всіх бажаючих на відкриття виставки #сторізPROсторіз 7 лютого, яка відбудеться о 17.30 в Конгрес-центр СумДУ (м.Суми, вул. Покровська, 9/1)», – запрошує авторка.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *