Чи розставить мерія в Сумах крапки над і в історії зі скандальним будівництвом?

На нараді в Сумській мерії, 3 лютого, мер Сум доручив управлінню архітектури та міськінспекціі ДАБК розібратися нарешті в ситуації з будівництвом на вул. Соборній, навпроти Спасо-Преображенського собору і розставити всі крапки над і.

– Наскільки я розумію, справа в судах. Мені потрібно остаточне рішення з даного котловану. Треба наводити порядок, але щоб це не заважало всієї містобудівної ситуації в місті. Щоб у нас не з’явився там якийсь 10-поверховий будинок, як на Заливний, 7. Адже кажуть, що там буде 7-поверхівка. І ще й невідомо, що саме – торговий, розважальний центр або житловий будинок. Я не хочу, щоб ситуація була безконтрольною. У нас є містобудівна рада, є архітектори, які повинні висловити свою думку. У громади кілька точок зору на цей рахунок: хтось стверджує, що там взагалі повинен бути сквер, хтось – що може бути 2-3-поверховий будинок. Але це суб’єктивна думка якогось людини або окремої громадської організації. А у нас є архітектори, які повинні сказати, що там іншого будівлі, ніж таке-то, не може бути, тому що це центральна частина міста. Мені потрібна чітка відповідь. Треба приводити в порядок цей недобуд, щоб там все відповідало архітектурно-будівельним нормам, – заявив Олександр Лисенко.

Сподіваємося, управління архітектури зробить офіційну заяву з цього приводу. Оскільки відповідь на всі ці питання цікава не тільки меру, а й сумчанам.

Наразі в соцмережах розкручують фейк про те, що сумським блогерам нібито заплатили, щоб вони поширювали негатив навколо даного будівництва, діючи в інтересах Володимира Шкірі, який проживає в будинку біля даного будівництва і намагається довести незаконність проведення робіт. Ваше право вірити цій інформації чи ні. Тільки доказів цьому ствердженню ще ніхто не надав і наврядчи зможе це зробити. Швидше за все це брудний хід у відповідь з боку зацікавлених у будівництві осіб.

У центрі Сум відновили скандальне будівництво. Законно? (фото,відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-centri-sum-vidnovili-skandalne-budivnictvo-zakonno-foto-video/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *