У Сумах рекламоносії становлять небезпеку для сумчан (відео)

Рекламний бізнес приносить непогані доходи підприємцям. Можливо менше, ніж їм хотілося б. Та ось тільки стежити за станом своїх рекламоносіїв вони, чомусь, не хочуть.

По всьому місту стоять бігборди, де відірвалася частина реклами, яка була розміщена останньою, відкривши тим самим стару рекламу. І в результаті утворився такий собі рекламний «вінегрет» який хоч і викликає посмішку, але свідчить про відсутність порядку в обласному центрі.

У Верховній Раді хочуть заборонити дітям носити смартфони в школу [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/u-verhovnij-radi-hochut-zaboroniti-ditjam-nositi-smartfoni-v-shkolu/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Але це не найстрашніше, що може бути. Деякі рекламоносії несуть в собі небезпеку для водіїв та пішоходів. 30 січня, коли в Сумах піднявся вітер, сумчанин Дмитро зняв на камеру бігборд, який знаходиться по ул.Г.Крут. Конструкцію тіпає від поривів вітру і здається, що вона ось-ось впаде. Під нею проходять пішоходи, поруч їдуть машини. Якщо конструкція одного разу впаде на людину, хто буде відповідати?

І скільки ще таких бігбордів по місту, які одного разу впадуть, тому що за їх технічним станом ніхто не слідкує?

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/502892417098352/

Інформація про стан бігборда вже спрямована до поліції.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *