У Верховній Раді хочуть заборонити дітям носити смартфони в школу

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Народний депутат Олексій Гончаренко (Європейська солідарність) вирішив нажити собі ворогів в Україні в особі мільйонів дітей, зареєструвавши в ВР Законопроект під № 2792.Якщо депутати підтримають геніальну думку нардепа, то в українських школах дітям заборонять користуватися смартфонами. А точніше вирішувати чи можна використовувати гаджети чи ні, буде [/su_column][/su_row]

сама школа разом з батьківським комітетом.

У пояснювальній записці до законопроекту сказано: «Законопроектом запропоновано встановити заборону на використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до Інтернету, усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях та дітьми з особливими освітніми потребами.[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

Також проектом встановлено, що порядок користування мобільним зв’язком та іншими пристроями, що мають підключення до Інтернету, у закладах загальної середньої освіти визначається керівниками загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського та батьківського та інших органів самоврядування».

Депутат переконаний, що «Заборона

[/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column][/su_row]

на використання мобільних телефонів дозволить боротися зі значною частиною недоброзичливості, що спостерігається в закладах (рекет, злодійство, домагання), та обмежити наражання на найменші шокуючі, жорстокі чи характерні зображення».

Сумчани просять зробити на вулиці нормальну дорогу (фото) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumchani-prosjat-zrobiti-na-vulici-normalnu-dorogu-foto/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Напевно, депутат не знає реальності нашої школи, коли вчителі самі стимулюють дітей носити смартфони. Сьогодні діти домашнє завдання «записують» на початку уроку, зробивши знімок запису з дошки на смартфон. Хто не встиг сфоткати, просить у групі класу в вайбері, щоб скинули завдання. Знайомо?

Вчителі просять робити фото різних проектів, які задаються на дом. Як починав робити, чим закінчилося тощо. Як приклад, пророщування зерна. А якщо згадати ситуацію, коли школи до 1 вересня не встигли отримати необхідні підручники з новою программою? Рятувалися тільки смартфонами та планшетами, на які були завантажені підручники.

З одного боку логіка в пропозиції депутата є. Але поведінка дітей залежить від їх виховання і відношення до навчального процесу, а не від наявності в них смартфонів. Якщо слідувати логіці депутата, то і стіни потрібно заборонити в школах, щоб там не з’явився образливий напис на когось з учнів або вчителів.

Краще б користуватися смартфонами з доступом до інтернету заборонили депутатам Верховної Ради. Можливо тоді, замість перегляду порнухи і вирішення питань про те, хто, скільки і кому заносить, вони нарешті зроблять щось корисне для громадян країни.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *