У Сумах “замінували” тролейбус: вчасно “евакуювалися” не всі (не навчання)

Сьогодні з ранку якось так вийшло, що день як почався з … того, що на фото, так і триває. Але без цього нікуди. Перш ніж розповісти про ситуацію, я б хотів написати пару слів з історії Сум.

Батьки мої працювали в Сумському тролейбусному управлінні СТУ (сьогодні КП Електроавтотранс) практично з самого його заснування в місті. У дитинстві часто їздив у тролейбусах, годинами намотуючи кола по місту. Так ось, точно знаю, що раніше, приїхавши на кінцеву зупинку, водій обходив салон на предмет виявлення забутих речей, пошкоджень крісел і т.п.

При цьому сміття обов’язково підмітати і водичкою бризкали на підлогу, щоб менше пилу було у повітрі. Відро в салоні з водою завжди було. Але часи минули, все змінилося і як результат сьогоднішня історія.

Суми — гарне місто, тільки засране (фото) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumi-garne-misto-tilki-zasrane-foto/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Вранці сів у тролейбус №5 по вул.Героїв Крут міста Суми в бік центру (друга зупинка після кінцевої). У салоні 5 чоловік. Входив через перші двері, так як водій працював без кондуктора, відразу сплатив за проїзд. Святе!!!!

І тут же відчув, що в салоні щось не те … Запах лайна … Невже я вступив кудись? Епт .. Перше що спало на думку … А ні, виявилося, що на третій площадці хтось наваляв велику купу. Я не думаю що це зробив водій або пасажири)))))) Швидше за все з собакою зайшли і цуко … не прибрали за своїм чотирилапим серуном.

Я бігом до водія, попередити про небезпеку «Тролейбус заміновано».  Але на зупинці стали заходити люди. Двох я врятував, а потім зайшла дівчина з двома хлопцями і не дивлячись під ноги … біда…«підірвалися». Запах стояв такий, що очі на лоб лізли … Довелося вийти на 4 зупинки раніше. ..

У КП «Електроавтотранс» відповіли, що водії в них більше не прибирають. Для того є люди і певний графік. Якби водієві вчасно повідомили про «міну», то він мав би висадити (пересадити в інший тролейбус) пасажирів і їхати в ДЕПО на мийку.

Як виявилося, деякі пасажири не витримали запаху і залишили в салоні додатково  до міни ще й свій неперетравлений сніданок. В результаті водій таки побачив сліди по салону вже на Роменській … Заїхав до ДЕПО і там вже салон вимили із застосуванням дезінфікуючих засобів.
Але власнику собаки, яка залишила після себе «сюрприз» великий привіт. Собака не винен, що власник у неї – ЧМО.

p.s. для правоохоронців. Фото з міною – колаж, з лайном – ні

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *