Європа вже близько: зарплата водіїв КП у Сумах більше, ніж у директора

Деякі сумські водії, які працюють в КП СМР Електроавтотранс, отримують зарплату більше ніж у директора!

Залишається сподіватися, що ця новина не викличе у них здивування.

Про це на останньому засіданні комісії з законності повідомив сам директор КП Віталій Однорог. Відповідаючи на питання депутатів про зарплати і премії в збитковому КП, директор відповів, що премії в КП не виплачуються:

«За минулий рік по декларації з урахуванням всіх податків – моя зарплата склала 400 з чимось тисяч. Без податків, на руки я отримую приблизно 25 тисяч на місяць. Якщо говорити про водіїв, то у деяких за грудень зарплата була вищою за мою. А середня зарплата основної маси водіїв – від 13 до 17 тисяч грн.

На Сумщині жінка вкрала гроші, щоб купити ліки дитині [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-zhinka-vkrala-groshi-shhob-kupiti-liki-ditini/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Порушено було також питання і про скандальні кіоски на зупинці біля Макдональсу, де повинні продаватися квитки на проїзд в транспорті КП, а замість цього продаються тютюнові вироби, що суперечить статуту міста Суми. (На зупинках не можна продавати сигарети!) В договорі чітко сказано, що там повинні бути кіоски для продажу квитків, а не для сигарет, шаурми, кави, чаю і т.д.

З цим  не погодився Віталій Однорог:

MILOAN [CPL, API] UA“Для постійного користування зупинним комплексом потрібні додаткові кошти – мінімум на один кіоск мені треба найняти двох працівників, працівника для прибирання, заплатити за електроенергію, земельний податок. Ці кошти в місяць для підприємства становлять приблизно 25 тис. грн.
Що ж стосується продажу квитків, то вони продаються через один з кіосків – за 2019 рік був отриманий дохід більше 1,6 млн. грн. Все це підтверджено. Якщо в процентному еквіваленті – продаж проїзних в центрі Сум склала 32% від загального продажу. Загальна сума – понад 5 млн. грн. Якщо на 2016 р КП реалізовувало 100 квитків на місяць, то зараз – тільки через зупинний комплекс в центрі 13682 квитка на рік”.

По матеріалам ВШ

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *