КП на межі відключення неофіційно забезпечувало електрикою МЦ “Романтика”?

Багато вже писали і говорили про реконструкцію МЦ «Романтика» у Сумах. Чекаємо відкриття … Але мова сьогодні піде про КП «Міськводоканал». Причому тут «Романтика» запитаєте ви?

Нещодавно в фейсбук екс.мер Геннадій Мінаєв розмістив інформацію про те, що протягом усього часу проведення робіт (2017-2019 роки) електроенергія на будівлю МЦ була «тимчасово» підключена від КНС-1А комунального підприємства «Міськводоканал».

???Без документів, договорів, по тихому….???

Парадокс в тому, що КП «Міськводоканал» завжди оперативно відповідає на питання журналістів, завжди швидко усуває пориви і т.п. І ось я задаю питання прес-секретарю КП «А чи правда? А чи компенсують? ». А у відповідь … ТИША … Тоді я звернувся до директора КП Анатолія Сагача ще 8 січня… І знову ТИША …хоча січень вже майже скінчився.

Знаєте, я завжди вірю інформації, яку отримую від цього КП. Якби мені відповіли «Ні, це фантазія екс.мера» я б повірив і швидше за все не перевіряв би … Але мовчання, значить таки, швидше за все інформація – правда …

З цими питаннями зверталися в КП також і інші журналісти, але і їх також обдарували мовчанням.

Суми — гарне місто, тільки засране (фото) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumi-garne-misto-tilki-zasrane-foto/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

І ось сьогодні, 29 січня, вийшла новина про те що «Станом на 29 січня 2020 року одним з найбільших порушників Правил роздрібного ринку електричної енергії є КП« Міськводоканал »Сумської міської ради. Посилаючись на масову несплату споживачами рахунків за послуги з водопостачання, комунальне підприємство протягом 2015 – 2018 рр. заборгувало ПАТ «Сумиобленерго» більше, ніж 68 млн грн.

Правилами роздрібного ринку електричної енергії (за діючими раніше з правилами користування електричною енергією) передбачено повне припинення розподілу електричної енергії таким споживачам. Однак, з огляду на соціальне значення постійної роботи підприємства-боржника і об’єктивно існуючі складнощі КП «Міськводоканал» зі збору коштів від населення, ПАТ «Сумиобленерго» пішло йому назустріч і погодилося на поетапне погашення заборгованості протягом декількох років, за умови своєчасної сплати поточних рахунків без припинення розподілу електричної енергії. Були укладені договори про реструктуризацію боргу. Але після певного погашення заборгованості та щодо своєчасної сплати поточних рахунків протягом першої половіні2019 року, підприємство знову фактично припинило виконання зобов’язань за договорами. Станом на 20.01.20 сумарна заборгованість КП «Міськводоканал» перед ПАТ «Сумиобленерго» досягає майже 47 млн ​​грн. »- повідомляє прес-служба Сумиобленерго.

А ось тепер питання..Хто дав команду комунальному підприємству, яке по вуха в боргах, занурюватись ще в більші борги протягом 3 років? Хто компенсує витрати КП? Мешканці міста?

І при цьому директор КП тепер ще й очолює фракцію «Батьківщина» в Сумській міськраді. Це нагорода за вищезгадане?

Я сподіваюся, що правоохоронці звернуть на цю інформацію увагу і проведуть перевірку. Ну колись це ж все повинно припинитися?! Колись вже в місті має з’явитися порядок …

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *