Сумчанам нові тарифи: “Вони ж стараються для Вас. Але це не точно”

Справедливі тарифи! Тарифи буде знижено і інше в цьому дусі постійно обіцяє одна з всеукраїнських партій. Тільки ось члени цієї партії в Сумах, напевно, не знають про програму своєї політсили, в зв’язку з чим, сумчани, замість зниження тарифів, отримують і отримуватимуть все більші цифри в своїх платіжках.

Так депутат Сумської міськради Дмитро Лантушенко на своїй сторінці в фейсбук написав про те, що незабаром мешканців обласного центру може очікувати черговий стрибок тарифу від «Сумитеплоенерго».

Поки вся Україна знижує тарифи на тепло, що робить місто Суми?
Вірно! Їх піднімає!Сьогодні (29.01.20 р)міська рада збільшила орендну плату для ТОВ «Сумитеплоенерго» за користування майном сумської громади.Прикриваючись необхідністю наповнення бюджету міста (десь до 30 млн. на рік) ці горе-менеджери не придумали нічого іншого, ніж залізти у кишені сумчан.

Тому що, витрати на оренду майна, ТОВ «Сумитеплоенерго» очевидно компенсуватиме за рахунок підвищення тарифу для населення.  Про це сьогодні заявив директор підприємства. Виходить, що команда, яка сьогодні керує містом, власну некомпетентність та непрофесіоналізм вирішує за рахунок сумчан.
Оскільки, замість створення робочих місць, залучення інвестицій в місто та прозорого розподілу бюджетних коштів, проштовхується схема, за яку заплате кожен з нас.

Проте, хвилюватись не варто, бо отримані надходження в бюджет підуть, звичайно ж на благо мешканців.
Треба ж і надалі вбухувати мільйони в Романтику, Євродвори, непрацюючий колектор та інші «великі» проекти місцевої команди.

Вони ж стараються для Вас.
Але це не точно“. – написав депутат

https://www.facebook.com/smmost/posts/2922705467956239

КП на межі відключення неофіційно забезпечувало електрикою МЦ «Романтика»? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/kp-na-mezhi-vidkljuchennja-neoficijno-zabezpechuvalo-elektrikoju-mc-romantika/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Звичайно ж сумчан обурила ця новина. Але були і ті, хто схвально поставився до такого рішення міськради.

Але цьому є пояснення. Ті, хто отримував зарплату народного депутата, ще дуже довго не зможе зрозуміти простих громадян, які отримують мінімалку та пенсіонерів, у яких пенсія ще менше.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *