Мер Сум запропонував перепрофілювати дві сумські лікарні під інфекційні

Нещодавно скорочували кількість інфекційних лікарень, прикриваючись реформою, а тепер смажений півень клюнув і може після цього до когось нарешті дійде, що не можна пиляти сук, на якому сидиш.

Під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Сум Олександр Лисенко вийшов із пропозицією перепрофілювати дві сумські лікарні під інфекційні.

«На випадок коронавірусної інфекції у всіх лікарнях Сум є 25 апаратів штучної вентиляції легень та 14 кисневих концентраторів. Втім ми готові закупити ще мінімум 10 апаратів ШВЛ. Думаємо навіть про більшу кількість, адже є резервний фонд, тому будемо акумулювати всі кошти з медичної та інших структур на захисні засоби і апарати», – сказав Олександр Лисенко.

У Сумах «Мануфактура» закривається на карантин (відео)[su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-sumah-manufaktura-zakrivaietsja-na-karantin-video/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Він також звернувся до профільного заступника Максима Галицького, начальника відділу охорони здоров’я Олени ЧУМАЧЕНКО та її заступниці Наталії Кіпенко з дорученням перепрофілювати дві сумські лікарні в інфекційні – № 4 і № 5.

«Якщо у четвертій лікарні інфекційне відділення є, то тепер готуємо і терапію. П’ята ж лікарня має бути повністю готова до перепрофілювання під інфекційну. Ми не повинні допустити щоб у нас захворіла навіть одна людина, ми повинні цьому запобігти!» – підкреслив мер.

debaty.sumy.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *