ШОК: у Сумах за відсутність урн біля під’їздів оштрафували директора жеку

Звучить як казка, як диво якесь. Роками ніхто не звертав на це увагу і раптом інспекція стала працювати.

Навіть сьогодні, коли підприємства в Сумах закриваються на карантин, співробітники інспекції в центрі міста штрафують підприємців за те, що ті зранку не підмели на території. Уявляєте?

Під Сумами сталася ДТП за участю пасажирського автобуса(фото)[su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/pid-sumami-stalasja-dtp-za-uchastju-pasazhirskogo-avtobusa-foto/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Інспекція з благоустрою оштрафувала керівника сумського ЖЕКу за відсутність урн біля під’їздів.
Про це сьогодні, 16 березня, на апаратній нараді в мерії повідомив заступник начальника інспекції Микола Яковенко.

– Вперше складено адміністративний протокол на керівника ЖЕКу за відсутність урн біля під’їздів, – доповів він. – Я звертаю увагу всіх управителів на необхідність установки урн, їх відсутність – це порушення правил благоустрою. До того ж засміченість прибудинкових територій буде значно менше. Виконати це необхідно.

Якщо біля вашого під’їзду жек все ще не встановив урну, вам слід зробити що? Правильно! Негайно звернутися зі скаргою до заст.начальника інспекції благоустрою міста Суми Сергія Яковенко.

Помогут ли депутаты сумчанам противостоять вирусу?[su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/pomogut-li-deputaty-sumchanam-protivostojat-virusu/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

dancor.sumy.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *