Мешканців Сумської області запрошують взяти участь у фотоконкурсі

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Усі громадяни можуть допомогти контролювати поширення небезпечних шкідливих організмів. Охороняючи довкілля та зберігаючи здоров’я рослин біля ваших осель та у ваших містах чи селах, ви долучаєтеся до глобальної підтримки життя на Землі. Рослини є джерелом повітря, яким ми дихаємо, і більшої частини їжі, яку ми споживаємо, та природними захисниками навколишнього середовища.[/su_column][/su_row]

У рамках Міжнародного року здоров’я рослин – 2020 Держпродспоживслужба організовує фотоконкурс «Міжнародний рік здоровя рослин» (МРЗР – 2020).

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Якщо бажаєте долучитись до заходів зі збереження здоров’я рослин, любите мальовничу українську природу, ви професіонал чи аматор, ми закликаємо вас взяти участь у фотоконкурсі МРЗР – 2020.

Переможці отримають пам’ятні призи, а їхні фотографії будуть демонструватись на вебсайті Держпродспоживслужби та у штаб-квартирі ФАО.[/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column][/su_row]

Ми закликаємо людей з усієї України надсилати фотографії, що ілюструють їх уявлення про здорові або нездорові рослини.

ФОТОГРАФІЇ МОЖНА НАДСИЛАТИ ДО ТАКИХ КАТЕГОРІЙ:

1. Нездорові рослини

До цієї категорії належать фотографії шкідливих організмів, що атакують рослини у вашій місцевості, або ілюструють заподіяну ними шкоду рослинам. Шкідливі організми – це будь-які види, штами або типи рослин, тварин або збудників хвороб, які пошкоджують рослини або рослинні продукти. До них належать комахи, віруси, бактерії, нематоди та інвазивні рослини.

2. Здорові рослини – природні захисники нашого повітря, продуктів харчування та навколишнього середовища

До цієї категорії можна надсилати фотографії, які відображають природну красу рослин і їх важливість для людини. Сюди належать зображення мальовничої української природи, сільськогосподарських посівів, садів, лісів, будь-яких рослин тощо.

Для кожної категорії будуть присуджені по два призи:

Перше місце: переможець кожної з категорії буде запрошений до управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у відповідній, та/або обласної фітосанітарної лабораторії для ознайомлення з роботою фахівців у сфері карантину і захисту рослин та вручення сертифікатів. Їхні фотографії будуть надіслані до штаб-квартири ФАО та будуть розміщені на вебсайті Держпродспоживслужби. Також переможці отримають пам’ятні призи.

Друге місце: учасники конкурсу, які зайняли друге місце, також будуть запрошені до місцевого управління фітосанітарної безпеки, та/або обласної фітосанітарної лабораторії для ознайомлення з роботою фахівців у сфері карантину і захисту рослин та вручення сертифікатів. Крім цього, вони отримають пам’ятні призи.

Зробіть фотографії та подайте їх з коротким описом, заповнивши надану анкету.

У кожній категорії нашим журі буде визначено по два переможця про яких буде оголошено на веб-сайті Держпродспоживслужби у червні 2020 року.

ЯК ВИ МОЖЕТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

У фотоконкурсі МРЗР 2020 можуть брати участь фотографи-професіонали чи аматори, які досягли 18-ти річного віку а також діти до 18 років виключно через своїх законних представників (відповідно до чинного законодавства України) і є громадянами України.

• Участь безкоштовна.

• Конкурс поділяється на дві категорії: нездорові рослини та здорові рослини.

• Кожен учасник може подати до трьох фотографій (у кожну категорію).

• Учасники можуть подати на конкурс лише оригінальні роботи, які є їхньою власністю.

• Розмір файлу: мінімальна ширина – 3000 пікселів, при щільності 150 dpi; максимальний розмір – 5 Мб; формат jpeg або jpg.

• Фотографії не повинні містити дат або тексту.

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

• Назви та підписи фотографій: для першої категорії – назва рослини, яку уражено (пошкоджено) шкідливим організмом, місце (місцевість) та дата фотографування, а також назва шкідливого організму (якщо це можливо); для другої категорії назва рослини/рослин, місце (місцевість) та дата фотографування.[/su_column][/su_row] • Заповніть кожне із обов’язкових полів анкети, що надається, підпишіть анкету та надішліть її сканкопію до Держпродспоживслужби.

Ваші роботи у супроводі анкет надсилайте до Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби на електронну адресу phyto@dpss.gov.ua (у темі листа обов’язково вкажіть «Фотоконкурс МРЗР 2020»).

Кінцевий термін подачі робіт – 15 травня 2020 року о 18:00!

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *