На Сумщині все ще перевищено епідпоріг … на 7,5%

Про це сьогодні, 2 березня, розповів під час апаратної наради начальник обласного управління охорони здоров’я Дмитро КРАВЦОВ.

За його словами, станом на 28 лютого захворюваність населення області на грип та ГРВІ перевищує пороговий рівень на 7,5%, що менше на 3,9% у порівнянні з минулим тижнем. Загальна кількість захворілих протягом звітного періоду склала 6123 особи, з яких діти – 3965. Такі показники відповідають епідпроцесу з низькою інтенсивністю.

У Сумах біля дитячого закладу на вул. Люблінська собаки кидаються на людей [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/u-sumah-bilja-ditjachogo-zakladu-na-vul-ljublinska-sobaki-kidajutsja-na-ljudej/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Наразі епідпоріг перевищений у 6 районах та 4 містах області: Білопільському, Буринському, Великописарівському, Лебединському, Охтирському, Сумському та містах Конотоп, Охтирка, Ромни, Лебедин.

У відділеннях та палатах інтенсивної терапії Сумської обласної інфекційної клінічної лікарні ім. З.Й. Красовицького перебуває 2 особи. Взагалі в області за весь період зареєстровано 4 летальні випадки, де причиною смерті була двобічна пневмонія внаслідок грипу.

В цілому з жовтня по лютий, коли почався сезон грипу в Україні, хвороба забрала життя 43 осіб. Про це сказав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в програмі “Право на владу”.

rn.sumy.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *