39 мільйонів гривень: мер Сум хоче їх повернути

Мер Сум Олександр Лисенко намагатиметься повернути з організації “Сумижитло” 39 млн грн, щоб потім використати їх на поточний ремонт сумських багатоповерхівок. Це питання він підняв 2 березня під час апаратної нараді в міськраді.

«Ми ще у 2014 році віднесли до прокуратури 117 аркушів документів з приводу «Сумижитла», – почав він. – Там (в КП)вкрали 39 млн грн, їх можна пустити на поточні ремонт будинків. Потрібно відновити цю справу. Зараз нова прокуратура, нехай займуться. Там же все імена відомі. Відомо, де всі ці люди. Один заступником мера Слов’янська став. Запросити його сюди, нехай відповідає.

Обіцянки сумської влади: калюжа на Першотравневій … йшов третій рік … [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/obicjanki-sumskoi-vladi-kaljuzha-na-pershotravnevij-jshov-tretij-rik/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

У нас грошей не вистачає на ремонти, а вони є, правда, вже в нерухомість переведені».

Він дав доручення начальнику правового управління підготувати лист в прокуратуру.

На сайті Слов’янської міськради серед заступників мера міста є Андрій Секлецов (з 2018 року), якого пов’язували з КП «Сумижитло» (у 2013-2014 роках), – пише sumy.today

Примітно, що “Сумижитло” з Сум нікуди не поділося. КП «Сумижитло» заявило про своє повернення  Тоді ж у 2018 році інформаційний супровід скандальної організції забезпечував один з колишніх керівників Правого Сектора на Сумщині.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *