Обіцянки сумської влади: калюжа на Першотравневій … йшов третій рік …

Ну що сумчани, як ви, напевно, пам’ятаєте, в нашому чудовому місті Суми три дні тому було призначено нового керівника департаменту інфраструктури, а саме Олександра Журбу.

До нового призначення пан Журба був заступником мера. Які ж перспективи чекають місто при новому керівництві департаменту?

На це питання відповіді поки немає, але припущень вагон та маленький візочок.

Сімейний підряд у Сумах: свати, брати, куми та дружини в одному КП (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/simejnij-pidrjad-u-sumah-svati-brati-kumi-ta-druzhini-v-odnomu-kp-video/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Візьмемо, наприклад, ситуацію по вул.Першотравнева у м.Суми. Небайдужий до проблем міста сумчанин Олег Кривцов (респект йому і уважуха) ще в 2018 році підняв проблему наявності там  ями біля автобусної станції.

Після дощу там з’являлася величезна калюжа, обійти яку, можна тільки по проїжджій частині. Відповідь з виконкому м.Суми на звернення пана Кривцова, була підписана тим самим Олександром Журбою.

А в самій відповіді йшлося, що як тільки настануть сприятливі погодні умови, там проведуть роботи. З тих пір з 16 січня 2018 року в Сумах без кінця йдуть дощі, падає сніг і все це на тлі ураганного вітру.

Тому що ніщо інше не завадило б керівництву міста виконати взяті на себе зобов’язання.

Повертаємося до питання про те, які ж перспективи чекають місто при новому керівництві департаменту? Може у читача є свій варіант відповіді?

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *