Небезпечний пішохідний перехід у Сумах

На минулому тижні на нашу електронну пошту sumy.press@ukr.net написали сумчани з проханням звернути увагу на пішохідний перехід, який знаходиться фактично на місці зупинки громадського транспорту «Аграрний університет» по вул.Кондратьєва в Сумах.

У своєму зверненні мешканці обласного центру написали про те, що вони багато разів ставали свідками того, як пішоходи, проходячи по переходу, дивом ухилялися від  авто. А вся причина в тому, що вийшовши з маршрутки чи тролейбуса, який зупинився на зупинці, пасажири йдуть до переходу і починають рух по ньому, не чекаючи поки відійде транспорт. Через те, що транспорт стоїть фактично на переході, пішоходи не бачать ситуацію на дорозі. Водночас, водії авто, які рухаються по зустрічній смузі, теж не бачать пішоходів, котрі в будь-який момент можуть опинитися на проїжджій частині.

Сенсація! Стихійники самі просять мера прибрати їх з Набережної (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sensacija-stihijniki-sami-prosjat-mera-pribrati-ih-z-naberezhnoi-video/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Ми прибули на місце і відразу ж самі стали свідками ситуації, коли авто проїхало в лічених сантиметрах біля пішохода. Тобто, буквально мить і могла б трапитись ДТП. А все через те, що зупинка розташована занадто близько до переходу.

Ми звернулись до прес-служби патрульної поліції з проханням прокоментувати ситуацію. Нам пояснили, що таке розташування пішохідного переходу і зупинки дійсно є порушенням. Поліція, після нашого звернення, підготувала рекомендацію, яка буде направлена ​​в Сумську міськраду. У ній охоронці правопорядку запропонували перенести зупинку громадського транспорту на кілька метрів далі.

Що і коли вирішить міська влада – невідомо. Залишається лише сподіватись, що рішення буде позитивним, а за цей час там не трапиться ДТП.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *