Озеро Чеха в Сумах: немає урн, повно сміття ще й будівельне звалище (фото)

Озеро Чеха одне з улюблених місць відпочинку сумчан. Іноді хотілося б, щоб деякі сумчани перестали туди зовсім ходити. Зверніть увагу, як часто ви чуєте або читаєте про сміття біля Чешки і нічого не змінюється. Та й як взагалі там може бути чисто, якщо навколо озера немає ні урн ні баків?

На щастя, є небайдужі люди, які недавно провели там суботник і більшу частину сміття вони винесли. Але сміття там залишилося все ще багато.

Навіть звалище з будівельним сміттям.

Як ви пам’ятаєте раніше біля будівлі колишньої Зарічної адміністрації довгий час стояла недобудова, на місці якої почали активно будувати житлові будинки. Так ось сміття, що залишилося після того, як недобудову знесли, закопали там же, причому разом з різним мотлохом. Частину звалища вони забули загорнути, тому поки немає на деревах зелені, це поховання видно. Там же утворюється нове звалище.

На Сумщині педофілу обрали запобіжний захід [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshchyni-pedofilu-obraly-zapobizhnyy-zakhid/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Ось так ми і живемо. Одні смітять, інші закопують сміття під нашими будинками, продаючи нам квартири, в будинках, що стоять на звалищі, а треті сидячи в Кривий хаті не можуть змусити комунальні служби міста стежити за тим, щоб урни були всюди і щоб вони своєчасно спустошувалися від сміття.

Єдині урни, які ми побачили, проходячи вздовж берега озера, знаходилися неподалік від ТЦ “Лавина”

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *