Після ремонту пориву в Сумах частина євродвора по Пр.Лушпи випарувалася

Про це повідомила сумчанка Наталія Братушка на своїй сторінці у Фейсбук

За її словами у дворі, де вона мешкає, прорвало труби, “Міськводоканал” спрацював оперативно, втім плитка, яку менше року тому вкладали за програмою “Євродвір” теж залишилась закопаною разом із трубами.

[su_quote]“Хочу поділитися такою проблемою. У дворі на Лушпи, 20 прорвало труби. Спасибі «Міськводоканалу», спрацювали, можна сказати оперативно, пригнали техніку, зруйнували плиткове покриття, замінили трубу на нову, зарили і поїхали, плитка залишилася зарита разом з усім. Всього-нічого – десь п’ять днів вдень не було холодної води, добу не було опалення. Але це дрібниці. У нашій країні це звично. Приблизно 6-7 місяців тому на «дев’ятці» упорядковували двори за програмою «Євродвір», наш двір у тому числі. Після цього на території цього невеличкого двору в різних місцях кілька разів ремонтували і замінювали труби. В грудні кілька днів поруч розташовані будинки були без води та без опалення, а в квартирах було 12-15 градусів (дякуємо, що тільки в денний час)”[/su_quote], – пише сумчанка.

Роби добро: сумські студенти втілили мрію онкохворого хлопчика [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/robi-dobro-sumski-studenti-vtilili-mriju-onkohvorogo-hlopchika/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Але разом із цим у неї з’явилися питання.

[su_quote]“Невже у цьому випадку, коли всі комунальні організації (та й не тільки вони) малюють «бантики» і звітують про відмінні показники своєї роботи, не можна співпрацювати з іншими комунальними службами, щоб залишити двір в такому стані, як було до ремонту труб? Якщо вірити курсу країни, ми йдемо в Європу, так невже важко зробити це згідно «бантиків»? Де ви бачили таку роботу в будь-якій Європейській країні? Можливо потрібно вводити компенсацію за незручності, а не пеню за прострочені платежі за комунальні послуги?”[/su_quote], – запитала сумчанка.

sumypost

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *