Сумчани, потрібна допомога: той випадок, коли ваш голос дійсно може щось змінити

Про стан внутрішньодворових та внутрішньоквартальних доріг в Сумах кому-кому, а сумчанам розповідати немає сенсу. Всі бачать щодня і чекають, коли ж в їхній двір принесуть благу звістку про те, що «У вас буде європодвір’я». Теж саме і по дорогах. Так ось, поки одні чекають, інші намагаються нагадувати про себе, звертаючись до влади через петиції.

Так сумчани просять міське керівництво зробити дорогу на Івана Сірка біля будинків №№ 2,4,10,6,14, [su_quote]Дорога на Ивана Сирка 2,4,10,6,14,18 находится в ужасном состоянии, на данной дороге кругом сплошная грязь, перейти данную дорогу не возможно аж до самого проспекта Лушпы. Здесь каждый день идут дети в школу, а также в детский садик, в данном районе нет даже нормальных тротуаров. Также благодаря грязи люди не могут нормально выносить мусор, а вот все машины объезжают грязь и ямы по дворам, убивая там последний асфальт[/su_quote] – пише автор петиції Олексій Крикун.

Побачити важливе: чудернацький пішохідний перехід у Сумах (фото) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/pobachiti-vazhlive-chudernackij-pishohidnij-perehid-u-sumah-foto/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

На сьогоднішній день (19 січня 2020 року) петиція вже зібрала 188 голосів з 250 необхідних.

Сумчани, зробіть добру справу, підпишіть петицію. Дайте мешканцям цих будинків шанс побачити нормальну дорогу. Ну і самі не чекайте, пишіть, нагадуйте про себе, якщо у вас така ж або інша проблема, яка роками не вирішується.

Ремонт дороги на ул. Ивана Сирка 2,4,10,6,14,18 [su_button url=”https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/2163?fbclid=IwAR3IZa09UTSjWwzJQghFWs7dcbaEp5ShaxJgsHnRKtqK4NUoLjJiJCZTlFk” size=”4″]ПІДПИСАТИ [/su_button]

Репост новини вітається.

Підписуйся на сторінку блога в фейсбук https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *