Сумські школи закривають на карантин (уточнено)

Сьогодні, 30 січня, на засіданні міської комісії з питань надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки прийняла рішення ввести карантин в міських школах та позашкільних закладах з 31 січня до 10 лютого.

Сумчанам нові тарифи: «Вони ж стараються для Вас. Але це не точно» [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumchanam-novi-tarifi-voni-zh-starajutsja-dlja-vas-ale-ce-ne-tochno/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

За словами начальника управління освіти Антоніни Данильченко, моніторинг  станом на 10:00 ранку свідчить, що серед учнів шкіл 21% хворих, що є перевищенням порога захворюваності.

dancor

За інформацією головного спеціаліста відділу охорони здоров’я Ірини РУДЕНКО, у Сумах спостерігається загострення епідситуації на грип, ГРВІ та пневмонію. З такими діагнозами у лікувальних закладах нині перебувають 232 людини (діти – 153), з яких шестеро – у реанімаційних відділеннях (діти – троє) 153 – діти. У зв’язку з підвищенням захворюваності, повідомила посадовиця, в лікувально-профілактичних закладах запроваджено масковий режим і обмеження на відвідування хворих.

Заступник директора ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» Михайло МАЦЮК повідомив, що за їхніми прогнозами поки що захворюваність зростатиме, а відтак є потреба у запровадженні карантину в школах і інших обмежувальних заходів.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО підтримав фахівців, наголосивши, що здоров’я сумчан – найважливіше, а тому слід вживати заходи на попередження розповсюдження ГРВІ та грипу.

У підсумку члени міської комісії ухвалили рішення запровадити відзавтра на 10 днів (до 10 лютого) карантин у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, заборонити проведення у закладах освіти спортивних, культурних та інших масових заходів, забезпечити проведення дезінфекції в комунальному та приватному громадському транспорті, рекомендувати керівникам закладів торгівлі дотримуватись маскового режиму.

Увага! Уточнення!

Під час засідання комісії мер міста Суми обмовився і замість позашкільні установи було згадано дошкільні. Таким чином, на карантин йдуть тільки школи та позашкільні заклади (гуртки, секції ТОЩО). Садки працюють в звичайному режимі. Але якщо у батьків є можливість, краще на цей період залишити дітей вдома.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *