Сумській перевізник “Престиж-Лайн” заплатить штраф -13566 грн

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області здійснюється постійний контроль за розміщенням реклами на транспорті, яка повинна відповідати вимогам безпеки та правил дорожнього руху. Так, під час проведення перевірки спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області виявлено, що на скляних (прозорих) поверхнях маршрутного таксі за автобусним [/su_column][/su_row]

маршрутом № 55 (Престиж-Лайн) розміщено рекламу з використанням матеріалу, що не забезпечує безперешкодний огляд з салону транспортного засобу та є порушенням ч. 4 ст. 18 Закону України «Про рекламу».

По даному факту Головним управлінням прийняті рішення про застосування штрафних санкцій до перевізника на загальну суму 13566 грн. Проте, у добровільному порядку застосовані штрафні санкції перевізником сплачені не були, тому відділом правового забезпечення підготовлено адміністративний позов до Сумського окружного адміністративного суду.

Грошей у Сумах немає: депутати міськради все ж виділили собі по 1 млн грн [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/groshej-u-sumah-nemaie-deputati-miskradi-vse-zh-vidilili-sobi-po-1-mln-grn/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Не погодившись з прийнятими рішеннями, перевізником було подано зустрічний адміністративний позов щодо скасування вищевказаних штрафних санкцій. Рішенням Сумського окружного адміністративного суду підтверджено законність та обґрунтованість позовних вимог та стягнуто із перевізника застосовані штрафні санкції.

Так, Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє, що розміщення реклами на транспорті повинно відповідати не лише вимогам безпеки та правил дорожнього руху, а і безпеці пасажирів у транспортних засобах громадського користування.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *