Сумським чиновникам урізали зарплати: гроші витратять на школи

В останні дні 2019 року в міськраді вирішувалися фінансові, тобто грошові питання. Але ось що дивно, в проекті бюджету на 2020 рік в останній момент урізали витрати на зарплату чиновників і трохи зменшили фінансування підрозділам СМР …

Для чого? Для того, щоб вирішити дійсно проблемні моменти! Дивно, тому що зовсім несподівано бачити такий крок від влади, яка завжди тягне на себе ковдру.

Так виконком на 11 млн. грн. зменшив витрати, закладені в проекті бюджету на зарплату міського керівництва, працівників департаментів та інших підрозділів Сумської міськради.

Сам виконком урізав собі бюджет на -4,7 млн., Департамент ресурсних платежів недоотримає -929,4 тис., Департамент соцзахисту – 2,5 млн., Департамент фінансів – 857,4 тис. І департамент інфраструктури позбувся 678,7 тис. Хоча для останніх ця сума великої ролі не грає.

Відкриття «Романтики» в Сумах відкладається [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/vidkrittja-romantiki-v-sumah-vidkladaietsja/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Але і це ще не все. З передбачених на реконструкцію парку ім.Кожедуба коштів (на департамент інфраструктури) зняли 700 000 грн., капремонт доріг зроблять в 2020 році на 3,8 млн.грн., менше (УКБ). І це при тому, що ремонт доріг на Харківській і Пр.Лушпи просто необхідний.

В підсумку завдяки урізанню витрат звільнилося 15 мільйонів гривень.

Куди ж їх збираються витратити?

[su_list]

  • На встановлення пожежної сигналізації та систем захисту від блискавки в навчальних закладах (на школи №№2, 17 і класичну гімназію) – 3 млн;
  • 400 тис. – на надання фінансової підтримки громадської організації «Феліцитас»;
  • 150 тис. – на капремонт декоративних огорож і сходинок в дитячому парку «Казка»;
  • 550 тис. – на будівництво нового дитячого майданчика на території дитячого парку «Казка»;
  • 300 тис. – на реконструкцію приміщення колишньої котельні по вул.Шишкина, 12 в спортзал для дітей-інвалідів:
  • 11 млн. – на будівництво напірного каналізаційного колектора від КНС-9 до пр.Лушпи з перевреізкою в ​​побудований напірний колектор.

[/su_list]

1.При цьому в Сумах мешкає 72 людини з рідкісними захворюваннями, які щомісяця отримують всього по 500 грн., допомоги. Запропоновано підняти цю суму до 3000 гривень.

2.Також збираються виділити 550 тис. грн., на придбання килима для аеробіки для однієї з міських ДЮСШ і ще 1 млн. грн., на закінчення будівництва меморіалу Небесної сотні.

3.Ці три пункти затягнули на майже 2 млн., гривень які знімуть з суми, запланованої на будівництво колектора по Пр.Лушпи.

Кошти з програми «Автоматизація муніципальних телекомунікаційних систем» планують направити на установку систем вуличного відеоспостереження (проект «Безпечне місто») – 4,5 млн. грн. Всього на програму закладено 15 млн. Але по судячи з всього, депутатам здалося що мало на програму грошей. Тому, УВАГА, додатково 4,5 млн., грн на відеоспостереження додадуть за рахунок зменшення коштів на ремонт житлофонду – (закладено 20 млн. + 15,25 млн. на ліфти). Тобто 3-5 ліфтів так і не зроблять в 2020 році, але з’являться відеокамери.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *