Обережно з піротехнікою: в Сумах травмувався підліток

Піротехніка – це яскраве дійство, яке здатне зачарувати і подарувати неймовірні емоції. При правильному використанні воно захоплює, приносить тільки радість та незабутні враження. Але кожного року через необережне поводження з феєрверками та іншими піротехнічними засобами травмуються як дорослі, так і діти.

Так, цими днями до дитячої лікарні з травмами пальців правої руки потрапив 15-річний підліток з Сум. За словами самого хлопця, ушкодження отримав з власної необережності, коли намагався підірвати петарду.

Працівники поліції провели перевірку за цим фактом, і з‘ясували, що хлопець просто не знав, як правильно користуватися такого роду піротехнічними засобами. Правоохоронці знову нагадують громадянам, що слід бути вкрай уважними та обережними, і дотримуватися певних правил користування піротехнікою.

Через сумчанина поліція змарнувала півдня (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumchanin-na-pivdnja-zavantazhiv-policiju-marnoju-robotoju-video/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Не намагайтесь виготовити феєрверки самостійно в домашніх умовах;

Не варто купувати піротехнічні вироби з рук, в місцях стихійної торгівлі. Дешеве, не означає якісне;

Користуйтеся готовими виробами промислового виробництва, при купівлі яких познайомтесь з відповідним сертифікатом якості;

Вибираючи серед безлічі феєрверків, салютів будьте уважні, читайте інструкцію по використанню, зверніть увагу на зовнішній вигляд упаковки. Якщо вона має дефекти – не купуйте цей товар.

Піротехнічні засоби повинні купуватись дорослими, діти можуть користуватися ними тільки під наглядом батьків.

Не менш важливою є підготовка до запуску феєрверку. Спочатку потрібно вибрати зручне місце, яке повинно відповідати певним вимогам:

Це має бути великий відкритий майданчик, двір, сквер, галявина – вільні від будівель, дерев, АЗС (не ближче, ніж 100 м.)

Відділ комунікації поліції Сумської області

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *