Темношкірий Харитоненко та непрезентабельні таблички по місту…Що це?

Напевно, ви вже звернули увагу на те, що в Сумах з’явились таблички з пропозицією завантажити на гаджет додаток з віртуальним гідом.

Це досить таки цікавий проект, який дозволяє як самим сумчанам, так і гостям обласного центру, познайомитися з історією міста, інформацією про будівлі та пам’ятники архітектури тощо.

ЩЕ ОДНІЙ БАГАТОДІТНІЙ РОДИНІ ПРИДБАЛИ ПРОБЛЕМНИЙ БУДИНОК … З ВЕЛИЧЕЗНИМ БОРГОМ

Проект для бюджету обійшовся досить не дорого, як по сумським міркам для різного роду проектів, всього в 70 000 гривень.

Але якщо ідея класна, то реалізація її, на думку самих же сумчан, які вже встигли спробувати «поспілкуватись з гідом» явно не продумана. Ну, по-перше, сам гід це Харитоненко, який чомусь з темною шкірою.

Чесно, не знав, що його коріння з Африки. По-друге, жителі обласного центру стверджують, що робота з гідом незручна в плані завантаження інформації тощо.

Ну і останнє. Коли я побачив табличку зі зворотного боку (де немає інформації), то перше, що мені спало на думку, що ця табличка з написом «Вигул собак заборонено». Вона встановлена ​​на газоні в центрі Сум. І вигляд у неї, м’яко кажучи, непрезентабельний.

Невже такий корисний проект для Сум та історія нашого міста не заслуговують на більш приємні на вигляд інформери, які б  свідчили про те, що це європейське місто, а не місце для вигулу собак?

Хоча поруч з потворною огорожею  в центрі, табличка виглядає як раз по феншую.