У Сумах, під час гри в дитячому садочку, дитина вкололася голкою від використаного шприца

У дитячому садку №2 «Ясочка» у Сумах, який знаходиться за адресою вул.Інтернаціоналістів, 39, стався неприємний випадок, який міг завершитись досить сумно для дитини. На майданчику групи «Метелик» вихованка ДС, під час гри у піску, вкололася голкою від використаного шприца.

У дитини взяли всі необхідні аналізи. Результат порадував, загрози для здоров’я дівчинки немає.

Три роки адміністрація ДС разом з батьківським комітетом звертались до керівництва міста з проханням перенести контейнери для збору ТПВ (там два майданчики для ТПВ), які знаходяться досить близько до дитячого садка (один з них біля тієї ж групи «Метелик»), але результату немає, у відповідь на звернення приходять відписки.

ТЕМНОШКІРИЙ ХАРИТОНЕНКО ТА НЕПРЕЗЕНТАБЕЛЬНІ ТАБЛИЧКИ ПО МІСТУ…ЩО ЦЕ?

Щоранку працівники садочка вимітають з дитячих ігрових майданчиків купи сміття, який вітром здуває з контейнерів. Після того, що сталося, батьки вихованців садочка твердо вирішили потрапити на прийом до мера, щоб вимагати задоволення своїх вимог.

Батьківський комітет звернувся до всіх батьків, чиї діти ходять у «Ясочку», щоб вони провели роз’яснювальну бесіду з дітьми. Не можна піднімали з землі уламки скла та інші гострі предмети, також треба бути пильним під час гри в піску.