У центрі Сум орудує банда, яка нападає на перехожих (відео)

Нещодавно на сайті петицій в Сумах з’явилося звернення, в якому автор Іван Биков пропонує не годувати голубів в центрі міста. Мабуть сумчани і без цього звернення таки перестали їх годувати … або стали годувати рідше.

Батьківські viber-чати: користь яка іноді межує з божевіллям [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/batkivski-viber-chati-korist-jaka-inodi-mezhuie-z-bozhevilljam/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Птахи, які звикли до постійної уваги людей, явно голодують, тому що кидаються на перехожих. Сьогодні, 17 грудня, став свідком того, як голуби не давали і кроку ступити двом літнім жінкам. Зграя сідала на голову, руки, чіплялася за одяг, бігала під ногами. Трохи знявши відео, спробував відігнати птахів від жінок. Голуби розлетілися … Але потім різко полетіли в сторону сумчанок і все почалося знову. Так вони «проводжали» жінок аж до собору.

Голуби в центрі Сум це вже своєрідна візитка міста. Так, є певні незручності, такі як послід на лавках ТОЩО. Але ми-сумчани, самі привчили птахів і пернаті вважають Соборну своїм домом.

Якщо їх не годувати, ті скоро кого небудь там зжеруть. Може бути навіть і автора петиції. До речі, на сьогоднішній день вона зібрала 105 голосів з 250 необхідних.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *