Батьківські viber-чати: користь яка іноді межує з божевіллям

Сьогодні будь-який батьківський комітет школи або садочка, всі свої плани погоджує в «Вайбері» або закритих групах соцмереж.

Але а якщо, наприклад, у людини немає смартфона, якщо він зламався і на ремонт, не кажучи вже про те, щоб купити новий, грошей немає. Що робити? У Сумах та Сумській області є випадки, коли навіть при наявності смартфона, голова батьківського комітету не додає в групу певних батьків, тому що вони голові чимось не подобаються. І цих батьків потім ставлять перед фактом. Хочете, щоб у вашої дитини було свято? З вас 100 гривень. А що буде, якщо батьки не здадуть гроші? Дитину виженуть з новорічного ранку?

В одному з дитсадків Глухова відбулася неприємна історія: маму, у якої немає Вайберу  взагалі не присвячували в процес підготовки до новорічного ранку для дітей.

На Сумщині будівельник розбив голову 7-класниці [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/na-sumshhini-budivelnik-rozbiv-golovu-7-klasnici/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Глава батьківського комітету неодноразово цікавилася у жінки, чому вона не користується «Вайбером»?. А та відказала, що смартфон зламаний, тому зараз вона використовує старий кнопковий телефон і ноутбук. Мовляв, цього їй цілком достатньо для роботи, так що поки не вважає за потрібне витрачатися на покупку нового апарату.  Всі важливі дитсадкові моменти вирішувалися в телефонному режимі або при особистій зустрічі. Однак події які сталися у вівторок, 10 грудня, Аліна – матуся, що без «Вайбера» (ім’я змінено), розцінила як дискримінацію і повне ігнорування. Вранці, як ні в чому не бувало, з мамою з батьківського комітету вони роздягли дітей, перекинулися парою фраз. А ввечері, коли Аліна прийшла за дитиною в сад і відчинила двері до групи, здивувалася: в кімнаті проводились батьківські збори, де обговорювалася актуальна тема – організація новорічного ранку і питаня щодо подарунків до Дня Св. Миколая та Нового року (кожен вносив свої пропозиції, що потрібно покласти в коробочку, виходячи з переваг свого малюка).

На питання, чому її не поставили до відома про те, що будуть збори і обговорення цих питань, Аліна почула у відповідь: «Вся інформація була в« Вайбері »!». «Але ж голова батьківського комітету чудово знала, що мене в «Вайбері »немає! – обурилася мама. – Чому тоді вранці не сказала ?! ».

Чіткої відповіді вона так і не отримала. Настрій був зіпсований ще і тим, що ці збори, що виявилося для неї несподіваним, не входили в її плани на вечір (жінка працювала і потрібно було бігти в офіс разом з сином). Знай вона про нього вранці, спланувала б день по-іншому. А так..

Якщо вже в дошкільних закладах немає життя без «Вайбера», то може, приймаючи дітей до установи, потрібно в обов’язковому порядку пред’являти не тільки довідку про щеплення, а ще й про те, що батьки перебувають у зазначеній групі?

 

Ксенія Кузнєцова shans.com.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *