Шукаємо в Сумах власника ланцюжка: телефонні шахраї, відчепіться

Сьогодні на сайті odindoma.sumy.ua було розміщенно оголошення про пошук власника золотого ланцюжка. Ситуація не вигадана. Сумчанин, мій знайомий, дійсно знайшов прикрасу і судячи з усього, вона коштовна. Знайомого я знаю давно, він парафіянин церкви, тому відповідно до його життєвих принципів, він буде шукати власника до останнього, а потім, швидше за все, пожертвує знахідку на потреби благодійного фонду. Як і хто міг втратити недешеву річ в тролейбусі, на це питання відповіді в мене немає.

У Сумах шукають власника загубленого золотого ланцюжка [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/ogol/u-sumah-shukajut-vlasnika-zagublenogo-zolotogo-lancjuzhka/” size=”4″]ПОЧАТОК ІСТОРІЇ ТУТ[/su_button]

Але справа зовсім не в цьому. Завдяки небайдужим сумчанам, як завжди велика їм подяка, новина швидко розлетілася в соцмережах.

Стали дзвонити шахраї ! При чому відверті. Одного з них я впізнав по голосу. Колись я з ним вже стикався і писав про нього. У нього стандартний розмовний набір, коли мова стосується втраченого паспорта або, як в даному випадку, з ланцюжком «Її зняли на гоп-стопі на Харківській. Є кримінальна справа. Але я про вас нікому не скажу ».

Смішно! Я ж новину написав. Все і так знають, що це я. Але проколовся він остаточно, коли назвав фірму «Cartier» а також те, що на фото його ланцюг. Написано ж було в новині -ЖІНОЧИЙ ланцюжок і що фото ілюстративне.

Старієш, дядько. Вже не фартовий ти!

Після цього дзвінка посипалися ще. Дзвонила жінка, яка всіляко ухилялася від моєї вимоги описати ланцюжок.  Орала в телефон, лякала поліцією. Вимагала повернути золото. “Зараз же приїжджай до універмагу Київ” тощо. Була б річ її, описала б кулон. Повірте, такий золотий кулон та ще й з каменем в Сумах рідкість. Там є напис! Але найцікавіше це сам вид кулона … Коли знайдеться власник, покажу фото. Будете сміятись)))))

Потім ще один чоловік, який заявив що віз подарунок дружині сьогодні в тролейбусі в Сумах і втратив… Розуміючи, що дзвонить черговий шахрай, поставив йому одне питання, де саме він їхав у тролейбусі №18, у якому знайдено ланцюжок? Відповів – «В центрі». Після цієї відповіді я його «послав на Говерлу». Не підготувався до розмови, не дзвони! Невдаха!

Написав один з сумчан, який в списку моїх друзів у фейсбуці. Мовляв покажи ланцюг, у мене загубився. Можливо мій … Домовилися, що він мені вишле фото тієї прикраси, яку він втратив. Перевірили, не його.

Потім ще один писав.  Пише, на ланцюжку хрест був. Але знову таки назвав фірму «Cartier» як і на ілюстративному фото. Ну просто капець якийсь. У Сумах сьогодні всі втрачають ланцюжки однієї і тієї ж фірми.

Дзвонив мені один сумський адвокат. Цікаво, що дзвонив він мені на мій особистий номер, а не на той, який я вказав у публікації. У його клієнта, наскільки я зрозумів, нещодавно вкрали золотий ланцюг. На жаль, знову таки, прикраса жіноча, а у клієнта вкрали суто чоловічий ланцюжок. Адвокат такий у Сумах є, перевірив і номер, з якого він дзвонив, його. Я з ним раніше не стикався. Звідки у нього мій номер, це питання.

І останній дзвінок мені був, нібито, від слідчого Сумського міськвідділу поліції. Просив про зустріч, щоб я показав йому ланцюжок, який нібито у нього у справі проходить. Я стою на своєму. Надсилаємо мені фото зниклого ланцюжка з кулоном, якщо співпадає – забирайте. Але «слідчий» відключився. Більше не дзвонив. У прес-службі ГУНП в Сумській області сказали, що такого слідчого в міськвідділі немає.

Панове шахраї,  не намагайтеся! Нічого не вийде!

Ну і для інформації. Нещодавно у мене була розмова з людиною, яка представляє світ, що існує по інший бік закону. За його словами, лідери кримінального світу дали добро на «розводку»  пенсіонерів. Я так розумію, раніше це було не в пошані. Тепер все змінилося. Тепер можна і разводіли будуть регулярно заносити в общак.

Але найцікавіше сталося після того, як я вже написав цю новину на сайт. Прийшли до мене додому … з поліції. Ось вже вміють працювати оперативно. Показували ту ж фотографію ланцюжка, яку мені надсилав сумчанин (який у мене в списку друзів фб). У числі тих, хто прийшов, був той самий слідчий поліції, якого нібито немає в міськвідділі. Так що день сьогодні видався веселий…

Власника ланцюжка шукаємо. Відгукнись,благаю…

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *