У Сумах на парковці перинатального центру невідомі розкидають металеві шипи – «їжаки»

На зображенні може бути: тримач для рушників та кільце для серветок

Вже вчетверте на облаштованій парковці КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії (вул. Троїцька, 20) знаходять металеві шипи – «їжаки», зварені зі звичайних цвяхів. Про це ВШ розповіли у закладі.

Сьогодні о 6.20 ранку їх помітив водій швидкої допомоги, який через сильний мороз вийшов прогрівати автівку. Включивши фари, чоловік звернув увагу на те, що сніг був рясно усіяний маленькими саморобними металічними предметами-пастками, які насправді становлять велику загрозу для техніки. Загалом, як розповіли нам у перинатальному центрі, таких шипів нарахували аж 25 штук! До речі, вони були викладені по траєкторії руху автомобіля швидкої допомоги та розкидані навкруги.

«Тобто комусь не подобається, що в закладі є спеціалізована автівка для безкоштовної госпіталізації наших пацієнток до перинатального центру? – зауважують представники колективу. – Дуже дивна позиція – таким чином наражати людей на небезпеку. Адже може постраждати не тільки транспорт, а й наші співробітники. Колесо може спустити й у дорозі! Якби не уважність водія, то наслідки від таких «витівок» були б іншими. Проте у будь-якому випадку наші пацієнтки без допомоги не залишилися б…».

Коли «їжаків» на території парковки знайшли вперше, великого значення цьому не надали. Подумали, що, це можливо, пустощі підлітків, або – взагалі випадкове хуліганство. Та випадки почали повторюватися: на шипи наїхала автівка співробітника та швидка, яка проколола три колеса! Того дня був великий снігопад, і водій не помітив розкиданих шипів, які вже були припорошені. На СТО дістали з шин уламки цвяхів.

Про сьогоднішній інцидент повідомили поліцію. Для безпеки у перинатальному центрі посилять заходи із відеоспостереження за територією. Також адміністрація закладу закликає відвідувачів, які залишають автівки на парковці, бути максимально пильними. У випадку виявлення таких предметів – повідомляти керівництво для відповідного реагування.

Немає опису світлини.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *