У Сумах під час перевірки виявили 21 зачинене укриття

За минулий тиждень фонд захисних споруд Сумщини збільшився на 57 об’єктів, за майже півтора місяця – на 265. Наразі в області обліковується 1869 захисних споруд.

Як проінформував начальник Департаменту цивільного захисту населення Олександр Милаш, за підсумками нещодавньої перевірки доступності укриттів у Сумах, 134 були відкриті для відвідувачів, 21 – зачинено.

Жодного зауваження не було по захисних спорудах, розташованих у закладах освіти: здійснюється чергування, відкритий доступ для населення.

Як повідомила директор Департаменту освіти та науки Вікторія Гробова, в закладах освіти ремонтні роботи в укриттях продовжуються. Після їх завершення місткість укриттів збільшиться на понад 7,5 тис. місць у школах, і на 2 тис. – у садочках.

Сумщина є лідером серед прикордонних областей щодо забезпечення закладів освіти захисними спорудами (84%).

За інформацією начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Дениса Карпенка, до середини вересня буде завершено перевірку стану готовності укриттів, взятих на облік. 18 позовних заяв з приводу неналежного стану захисних споруд вже скеровано до суду.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *