У Сумах з 1 вересня подорожчає проїзд у автобусах та тролейбусах

Виконавчий комітет встановив тарифи на послуги міського електричного транспорту та послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що надаються КП «Електроавтотранс».

Так, із 1 вересня в комунальному громадському транспорті (автобусах та тролейбусах) пасажири сплачуватимуть 8 грн. Тариф на проїзд у тролейбусі становить 16 грн, автобусі – 15 грн. Відповідну різницю комунальному підприємству відшкодовуватимуть коштом бюджету громади.

Разом з цим пільговим категоріям, які нині користуються комунальним громадським транспортом безплатно, це право збережеться. Як і раніше, для учнів 1–11 класів проїзд у комунальному транспорті протягом календарного року залишиться безоплатним.

Решті пасажирів суттєво заощаджувати на поїздках допоможе місячний проїзний, який відтепер буде єдиний проїзний на автобус та тролейбус. Коштуватиме він 360 грн, а користуватися комунальним громадським транспортом протягом місяця можна буде необмежену кількість разів. Для студентів передбачено місячні пільгові проїзні на тролейбус вартістю 160 грн.

За логікою тепер слід очікувати подорожчання проїзду також і в приватних маршрутках.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *