У сумській школі №15 замерзають діти

У 15-й школі в класах – 14-15 градусів

Сьогодні, 25 листопада, на апаратній нараді в мерії сумчанин, дитина якого навчається в школі №15, поскаржився, що в уже другий тиждень в шкільних кабінетах дуже холодно, термометри в класах показують 14-15 градусів. Вчителі кажуть – а що ми модем зробити, це теплоносій такий.

ЧИ МОЖУТЬ УЧНІ ХОДИТИ В ОДЯЗІ, ЯКА ЗРУЧНА ЇМ, А НЕ ШКОЛІ?

За словами батька, на дотик батареї не більше 30 градусів, і сьогодні, коли він зайшов вранці в школу, в зимовій куртці йому було якраз нормально. Подають такий теплоносій тепловики або це в школі прикручують лічильник заради економії – батькам так і не вдалося з’ясувати. Але факт залишається фактом – діти мерзнуть і хворіють, а адміністрація школи нічого не робить з цього приводу. Сьогодні батькам не вдалося поспілкуватися з директором 15-ї школи, так як Раїса Замятіна у відпустці.

Мер: сьогодні моя дитина теж не пішла до школи, так як захворіла, а вона, як ви знаєте, теж вчиться в 15-й школі. Три тижні тому мені начальник управління освіти Антоніна Данильченко доповідала, що з опаленням в школах і садках все нормально. Тепловикам – сьогодні ж перевірити температурний графік по усім закладам освіти і на 15.30 надати мені інформацію. Якщо це самодіяльність керівництва школі – будемо розбиратися.

Також нагадуємо, що на минулому тижні в 15-й школі був скандал з харчуванням дітей, до того ж ДСНС через суд намагається закрити школу через відсутність пожежної сигналізації та захисту від блискавки.