Важливо побачити: Суми залишаться без живих скульптур? (відео)

Дорогі сумчани! Поки місто витрачає сотні тисяч гривень на відеопрезентації, брендбук тощо, Суми втрачають те, що дійсно є родзинкою міста. На жаль, у нас практично немає підтримки для талановитих людей, які можливо, більше вклали в бренд міста (я маю на увазі позитивні сторони), ніж вся міська влада разом взята за багато років.

З’явилася інформація про те, що Artel Myth припиняє своє існування. Про це написав керівник проекту Дмитро Буйвал.

«Артель з сьогоднішнього дня закривається
Дякую всім причетним», — написав він на своїй сторінці у Фейсбуці

«Я знаю наскільки дорого це мені обходиться
Знаю багато чого.
Я дуже тверезо підійшов
І це не одного дня думка» – додав він в коментарях.

Майже геніальний злочинець: Пограбування по-путивльськи [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.uahttps://www.odindoma.sumy.ua/region/majzhe-genialnij-zlochinec-pograbuvannja-po-putivlski//region/stavte-reshitki-na-sumshhini-zlochinec-obchishhav-kvartiri-pronikajuchi-cherez-vikno/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Ці люди, застигаючи в живій скульптурі робили не тільки Суми впізнаваними, а й дарували радість сумчанам. Напевно у багатьох з вас є фото поруч з однією з таких скульптур.

Їх офіційна сторінка в фейсбук https://www.facebook.com/artel.myth/ Підтримайте їх добрим словом, може це допоможе змінити рішення.

Ну а ось власне відеопрезентація, на яку місто витратило 120 тисяч гривень. На цій презентації Artel Myth ще є, без них відео не буде відповідати реальній картині. А значить – гроші на вітер.

Стоп-кадр з презентації

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *