Невиправні сумчани: поспішаємо на лікарняне ліжко?

Є в Сумах проблема, це люди – яким все одно. До пішохідного переходу 10 метрів, але вони йдуть там, де його немає. На світлофорі червоний для пішоходів, але їм все одно, вони не чекатимуть, а полізуть під колеса, бо 30 секунд очікування це занадто довго.

В основному ця проблема має місце в центрі, біля Макдональсу, а також на ділянці від перехрестя в бік центрального ринку по вул.Набережна річки Стрілка. Там вже неодноразово ловили порушників, штрафували їх, проводили акції з метою достукатися до свідомості населення… нічого не допомагає.

Але є ще один світлофор, який, напевно, вже проклятий усіма водіями міста Суми і не тільки. Знаходиться він на вул.Засумська біля входу на територію ЦР. Яким би світлом на ньому не загорівся сигнал, пішоходи все одно переходять дорогу.

В патрульній поліції міста Суми нам пояснили, що штраф в даному випадку по ст. 127 АК України становить всього 51 гривню. Тому і не бояться порушники порушувати.

Піший патруль поліції постійно чергує в центрі, але оскільки саме з центру найбільше дзвінків на 102, то патрульні постійно задіяні. І це також позначається на ситуації.

Там встановлені камери відеоспостереження і можна звернути увагу на цікавий факт. Якщо загорівся червоний і при цьому той, хто ближче до проїжджої частини зупинився, то всі за ним стоять, в рідких випадках хтось переходить.

А ось якщо перший пішов, то все навпаки, майже ніхто не зупиниться, щоб почекати свій «зелений» сигнал.

Але найцікавіше, що незважаючи на постійні порушення на двох переходах, біля Макдональсу та біля входу на центральний ринок, в поліції так і не змогли згадати жодного випадку ДТП на них. І це явно заслуга водіїв, а не пішоходів…

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *