Мер сказав: Суми відмовляються від «Рут»…

За рішенням виконкому в наступному транспортному конкурсі братимуть участь тільки автобуси

З 2020 року, в Сумах буде зменшувати кількість жовтих «Рут», на яких сьогодні працюють приватні перевізники. Про це на апаратній нараді, 13 січня, повідомив наш вельмишановний мер Олександр Лисенко.

У нас в цьому році починається конкурс на пасажирські перевезення серед приватних перевізників, – сказав він, звертаючись до начальника відділу транспорту міськради Сергія Яковенко. – Я вам даю завдання: у нас є рішення виконкому про те, що наступний конкурс буде проводитися без участі того транспорту, який зараз рухається у приватних перевізників. Я про ці «Рути», жовті мікроавтобуси. На наступний конкурс повинні бути інші автобуси. Так ось – оголошуйте, попереджайте вже сьогодні. Але головне – якщо не буде заявок від приватних перевізників, я думаю, потрібно брати участь в конкурсі нашому комунальному транспорту. Давайте подумаємо, як ми можемо до цього підготуватися.

При цьому, конкурс на основну частину маршрутів в Сумах буде проводитися лише в 2022 році, після того, як закінчиться дія нинішніх договорів. Але в 2020-му повинен відбудуться конкурс на маршрути №25 Добровільна-Інтернаціоналістів та №9 Добровільна-Прокоф’єва, а також на маршрут №2 Ковпака-Прокоф’єва.

Мешканці Шостки зловили ймовірного шкуродера (фото) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/meshkanci-shostki-zlovili-jmovirnogo-shkurodera-foto/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Тільки ось що ж хоче бачити влада замість «Рут»? Автобуси з більшою місткістю, на які у перевізників напевно немає коштів? Але в будь-якому випадку за 2 роки ще багато що може змінитися. Та й мером може стати інший, більш лояльний до маршруток претендент. Та й взагалі, заради справедливості … важко вірити людині, яка заявляла, що сумчани повинні побачити будівництво дитячого садка в 12-му мікрорайоні до кінця 2019 року. І сумчани побачили … прекрасне НІЧОГО

One Comment

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *