У Сумах усю ніч усували порив тепломережі, щоб сумчани були з теплом

Вчора, 11 січня, звернулися жителі одного з будинків по вул. Лермонтова в Сумах. Сумчани розповіли про те, що в них холодні батареї в квартирах.

В квартирі стало трохи прохолодніше, – розповідає Лідія, – але терпимо. Подумала про те, що напевно, раз на вулиці немає морозів, то і теплоносія менше подають. Але коли перевірила батарею, виявилося що вона холодна. Побігла в іншу кімнату і там холодна. Сходила до сусідів. У них така ж ситуація. Зараз вже вечір, додзвонитися на 15-80 не можемо. А завтра вихідний. Не хотілося б сидіти в холодних квартирах.

Про що слід пам’ятати, щоб уникнути проблем у новому 2020 році [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/shho-potribno-pam-jatati-shhob-uniknuti-problem-u-novomu-2020-roci/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Виявилося, що проблема не тільки в будинку, де живе Лідія, але і в інших будинках по цій вулиці. Ми дізналися про це, звернувшись до сумчан в фейсбук.

За словами директора департаменту інфраструктури Сумської міськради Віктора Павленко, який відповів нам на наступний день вранці, причиною відсутності тепла в будинках був порив:

«Наразі теплоносій подано. Був порив. СТЕ оперативно відреагувало. Працювали всю ніч. Люди з теплом. (5 будинків) », – написав він.

Ми уточнили у сумчан, з якими розмовляли, і вони підтвердили, що тепло в квартирах з’явилося.

От якби так завжди, оперативно і з позитивним результатом вирішення проблеми. Дякую всім, хто причетний до її вирішення. А краще, щоб їх і зовсім не було, проблем цих … Тільки це вже фантастика.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *