Про що слід пам’ятати, щоб уникнути проблем у новому 2020 році

Ось і настав 2020 рік. Щиро хочу побажати вам не стикатися з проблемами в цьому році, щоб у вас не було приводу зустрічатися з поліцією, судами, лікарями і журналістами. Але таке можливо лише в тому випадку, якщо ви піклуєтеся не тільки про своє здоров’я, своєчасно проходячи профілактичні обстеження, а й про здоров’я свого бізнесу, фінансових вкладень, особливо купуючи нерухомість тощо.

Дуже часто до журналістів, і не тільки сумських, звертаються люди, які потрапили у важку життєву ситуацію: обдурили під час працевлаштування, хтось підписав договір, згідно якого у нього більше обов’язків, ніж прав, хтось одружився, бо кохав без тями, але тепер це вилилося йому в пристойну суму під час розлучення тощо.

Іншими словами, журналістів вважають останньою інстанцією, де якщо напишуть про це, то все раптом зміниться і вирішиться, як по щучому велінню. Ні, друзі. Думати треба було раніше! Якби журналісти вміли вирішувати такі питання, то ціни б нам не було. І я б не в комунальному транспорті їздив, а у власному Lexus.

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

Але аналізуючи звернення та історії інших людей, кожен раз приходжу до висновку,  якби вони свого часу звернулися до фахівців (юриста або адвоката) проблем можна було б уникнути.

«Ну звичайно, за це ж треба платити гроші» – подумали ви. Звичайно! Ще б пак! Але це буде значно дешевше, ніж вирішувати проблеми потім, коли вони вже з’явилися. Соломку стелять до падіння, а не після.

[/su_column][/su_row]

Так ось, Віталія Луговського я знаю давно. Молодий, але вже досвідчений юрист. Допоможе, проконсультує з будь-яких питань (договори, позови, ризики тощо), крім ПЕНСІЇ.

До чого я пишу це? Зараз ви скептично посміхнетеся і закриєте цю сторінку. Адже ви ніколи не стикаєтеся з проблемами. Вам весь час щастить і ви самі все знаєте та вмієте.

Але одного разу все може змінитися і вам буде потрібна допомога. Ось тоді і постане питання пошуку фахівця. А де його знайти? Ви відкриваєте сайт www.odindoma.sumy.ua де на головній сторінці знаходите візитівку сумського юриста Віталія Луговського.

Але буде краще, коли до юристів, як і до лікарів, будуть завчасно звертатись, щоб уникнути проблем, а не вирішувати їх, коли вже з’явилися ускладнення.

Все просто. Бережіть себе, своїх близьких і свої гроші.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *