ЖКГ у Сумах: будинок два роки потопає у фекаліях (відео)

Будинок №12/1 по вул.4-а Продольна (Роменський мікрорайон)  побудовано приблизно 2 роки тому. Мешканці, котрі роками складали гроші на нове житло, заїхавши в нові квартири, були щасливі.

Тихий район, чудовий вид з вікна, оскільки навколо приватний сектор, але щастя тривало не довго. Одного разу з підвалу стало смердіти… лайном. Виявилося, що в новому будинку проблеми з каналізацією. Мешканці зверталися до ЖЕКу. Ті приїдуть, проведуть якісь роботи, але потім все починається знову. І так триває вже два роки!

Минулого тижня, вже будучи в розпачі, мешканці будинку зателефонували до нас і попросили приїхати, щоб ми самі в усьому переконалися та чимось допомогли. Коли ми приїхали, то зіткнулися з ситуацією, коли ЖЕК вже оперативно відреагував на дзвінок мешканців будинку.

Ні-ні, зовсім не полагодив каналізацію. Двері в підвал завжди були відкриті та коли мешканці будинку запросили на зустріч представників ЖЕКу, повідомивши про те, що приїдуть ще й журналісти, в дверях підвалу раптом закрився замок. Ключів ні у кого немає.

Суб’єктивна думка: хтось у Сумах вирішив заробити за рахунок озера Чеха [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/sub-iektivna-dumka-htos-u-sumah-virishiv-zarobiti-za-rahunok-ozera-cheha/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Ніколи не зачинялися двері, – розповідає Катерина Коник, –а тут так оперативно, зараз будемо дзвонити.

У нашій присутності вона подзвонила в диспетчерську ЖЕКу «Сумитехнобудсервіс» де відповіли, що будь-які дії тільки після того, як директор дасть на це добро.

Уявіть собі, купити квартиру і дихати фекаліями, – продовжує Катерина. –В ЖЕК скаржимося, а там кажуть, що в нашому будинку боржники є, тому немає нормального ремонту. Але ж більшість платить справно і чому ми не отримуємо послугу, за яку платимо гроші? Ми навіть двірника тут не бачимо. Що стосується підвалу, там постійно тече вода. Навіть у двері чутно, як вона шумить. На східцях в під’їзді перебувати неможливо від запаху, а уявіть собі, що в підвалі твориться.

У підвалі будинку дійсно проблема. Рівень води сантиметрів 10-15. Запах жахливий. По всьому підвалу розкладені дерев’яні піддони без допомоги яких пересуватися неможливо навіть якщо на ногах будуть гумові чоботи, оскільки взуття потім доведеться довго відмивати, а одяг відразу треба прати, так як він ввбирає в себе запах каналізації.

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/500331040687823/

За словами директора ЖЕКу «Сумитехнобудсервіс» Сергія Хрупи в ситуації винні самі мешканці. Він розповів, що кожного разу, коли працівники проводять ремонт, в каналізації знаходять цемент та пісок. Він пообіцяв, що воду в підвалі відкачають і проблему усунуть.

Але питання чи надовго? Ну і наостанок. Можливо в даному випадку все саме так і є, як каже директор ЖЕКу, тільки от дивна ситуація виходить. До редакції часто звертаються сумчани, які скаржаться на проблеми з каналізацією в будинках, розташованих в різних районах міста Суми. І коли звертаємося до ЖЕКу за коментарями в 99% чуємо у відповідь «Винні мешканці. У каналізації пісок та цемент. Тільки почистимо і знову забивається … ». Збіг?

Якщо у вашому будинку відбувається ситуація, яка вимагає втручання жеку, краще йти з листом, а не дзвонити. А якщо лінь-матінка, то хоча б записуйте дзвінок. Якщо питання залишається невирішеним найближчим часом, оформляйте акт-претензію в 2 примірниках. На другому в жеку зобов’язані поставити позначку/штамп з датою, коли у вас прийнято акт.

Якщо ситуація і тоді не вирішується, телефонуйте до ЗМІ. Приємно допомагати тим, хто хоч щось робить, щоб вирішити проблему.

Директору КП  «_______________________»

прізвище, імя та по батькові

АКТ-ПРЕТЕНЗІЯ

про неналежне надання або ненадання послуг

м.Суми (адреса за якою надається послуга)  від «___» ________________ 20___ р. ,

Споживач _____________________________________________________________
(прізвище, ім’я, по-батькові)

висловлює претензії виконавцю щодо якості надання послуг з___________________
(види послуг)
______________________________________________________________________
в частині ______________________________________________________________
(види порушень, кількісні / якісні показники надання послуг)
______________________________________________________________________

В період з ____ ___________ 20___р. по _______________ 20___р.

У зв’язку з викладеним, вимагаю зробити перерахунок розміру плати за неналежно надані (або ненадані) послуги, зазначені в даному Акті споживачем (ами) згідно з умовами Договору №________ про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Цей акт склали:
Виконавець в особі __________________
(П.І.Б., посада)
___________
(адреса) (підпис)

Споживач 1. ________________________
(П.І.Б.) (адреса, телефон) (підпис)

Споживач 2. ________________________
(П.І.Б.) (адреса, телефон) (підпис)

Споживач 3. ________________________
(П.І.Б.) (адреса, телефон) (підпис)

Споживач 4. ________________________
(П.І.Б.) (адреса, телефон) (підпис)

 

У матеріалі частково використано сюжет каналу АТВ Суми

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *