Замість грошей на інсуліни МОЗ побажало Сумам процвітання та успіхів (фото)

Грошей на ліки немає! Зі святом вас, процвітання та успіхів.

Ось  так сьогодні виглядає ситуація з дефіцитом коштів на забезпечення препаратами хворих на діабет у Сумах.

Тепер трохи докладніше. Відділ охорони здоров’я Сумської міської ради на планово-бюджетну комісію подав документ, згідно якого тільки на 1 квартал поточного року Сумам необхідно 3,5 млн гривень на закупівлю життєво необхідних препаратів. Але фактично у міста є 1,5 млн за рахунок субвенції  і 600 тис грн своїх. Тобто, це всього 60% від необхідного. І це тільки перший квартал!

Я думаю немає сенсу повторювати всім, що таке реімбурсація, а також про те, як «гроші ходять за пацієнтом» тому що про це сьогодні і так багато говорять. І в цьому році гроші пішли, але мабуть десь заблукали, бо Національна служба здоров’я перенесла термін фінансування за програмою компенсації вартості інсуліну за рахунок медичної субвенції. Тепер фінансування буде з 1 жовтня.

Суб’єктивна думка: хтось у Сумах вирішив заробити за рахунок озера Чеха [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/sub-iektivna-dumka-htos-u-sumah-virishiv-zarobiti-za-rahunok-ozera-cheha/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]


Тому в Міністерстві охорони здоров’я дали чітко зрозуміти, що кошти повинні шукати в місцевих бюджетах. Після чого привітали всіх зі святами, побажавши процвітання та успіхів … Здоров’я, на жаль не захотіли побажати.


І в підсумку виходить, що в Сумах немає в достатній кількості коштів для компенсації вартості інсуліну на перший квартал, а до 1 жовтня, в прямому сенсі, деяким сумчананм доведеться ще примудритися дожити.

2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *