79 років по тому: на Сумщині перепоховали останки воїна Другої світової

Довгі роки, червоноармієць Іван Сперидонович Усик вважався зниклим безвісти. Втім, нещодавно під Смоленськом розшуківці , в окопі віднайшли останки  воїна.

Ідентифікувати прах допомогла записка у медальйоні, де зазначалося ім’я та прізвище полеглого, а також адреса: Українська ССР, Сумська обл, Глухівський район, село Тулиголове, нині Кролевецького району.

На Сумщині майстер робить світильники зі старих дерев’яних коліс [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-majster-robit-svitilniki-zi-starih-derev-janih-kolis/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Послання пролежало в землі майже 79 років. Також чудово збереглися каска та саперна лопатка червоноармійця. До Російської Федерації забрати прах Івана Усика поїхала онука, пані Валентина.

Вона подякувала всім, хто посприяв поверненню рештків дідуся на рідну Украну, та зазначила що ніколи родина не втрачала надію бодай щось дізнатися про долю родича: «Ніхто не забутий та ніщо не забуто!

Скільки будемо жити стільки будемо своїм дітям, онукам про дідуся розповідати» – запевнила Валентина. Як стало відомо, загинув Іван Сперидонович у 1941 році. 14 березня останки героя урочисто перепоховали у рідному селі – Тулиголове, поряд з його дружиною та донькою.
05453.com.ua

One Comment

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *