Дисциплінарна палата ВРП звільнила суддю Госпсуду Сумської області

Згідно з рішенням Першої Дисциплінарної палати, відсторонено від здійснення правосуддя Надію Спиридонову.

Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 13 березня ухвалила рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та звільнення з посади Спиридонової Надії Олександрівни (Господарський суд Сумської області). Про це повідомляє прес-центр ВРП.

«Згідно із частиною сьомою статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення, ухвалене Першою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 13 березня 2020 року, суддю господарського суду Сумської області Спиридонову Надію Олександрівну відсторонено від здійснення правосуддя», – сказано у повідомленні ВРП.

Коли на Сумщині з’являться тест-системи на коронавірус? [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/koli-na-sumshhini-z-javljatsja-test-sistemi-na-koronavirus/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати , – пишеsud.ua

Нагадуємо, що детективи Національного бюро під процесуальним керівництвом прокурорів САП 7 червня 2019 року викрили суддю Господарського суду Сумської області на отриманні неправомірної вигоди в розмірі 4 000 дол. США.

Служитель Феміди попросила та отримала гроші в обмін на ухвалення рішення у господарській справі в інтересах підприємця. Той звернувся до суду через порушення прав із боку однієї з сільських рад Сумської області в земельному питанні. Однак у відповідь отримав недвозначну пропозицію.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *