Коли на Сумщині з’являться тест-системи на коронавірус?

«Наразі ми стоїмо в черзі на отримання тестів. Спочатку їх отримає Західна Україна, а потім вони надійдуть уже і до нас в область», – повідомив заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван Боршош.

Директор ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Володимир ЗБАРАЖСЬКИЙ додав: «Наша лабораторія готова працювати у визначених умовах. Вона відповідає сучасним вимогам. Ми щодня працюємо над складними дослідженнями по грипу, інших вірусах. Наші фахівці мають можливість робити тестування на 4 види коронавірусу».

У Сумах знайшовся підліток, якого шукали по всьому місту [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/u-sumah-znajshovsja-pidlitok-jakogo-shukali-po-vsomu-mistu/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

За його словами, наразі опрацьовується питання, щоб тести на коронавірус надійшли в аптечну мережу. Проте Володимир Збаражський висловив сумніви щодо ефективності таких тестів.

«Той коронавірус, який вийшов із Китаю, уже має мутації. Він змінюється, і результати тестів, які люди закуповуватимуть в аптеках, можуть бути з помилками», – говорив він.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *