У Сумах знайшовся підліток, якого шукали по всьому місту

Це стало можливо завдяки оперативності поліції, небайдужості пересічних сумчан та сервісу «Розшук дітей» оператора мобільного зв‘язку ПРАТ Київстар.

Нагадаємо: правоохоронці розшукували Ярослава Кудінова, котрий зник з території ліцею, де він навчався. На пошуки хлопця були зорієнтовані всі чергові наряди патрульної поліції та поліції охорони, особовий склад Сумського відділу поліції та сусідніх районів. Співробітники ювенальної превенції відпрацьовували всі його зв‘язки та опитували друзів і знайомих.

На Сумщині головбух ВНЗ фіктивно влаштувала няню своєї дитини [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-golovbuh-vnz-fiktivno-vlashtuvala-njanju-svoiei-ditini/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Сумчанам та жителям навколишніх районів через сервіс розшуку дітей були розіслані смс-повідомлення з прикметами зниклого підлітка. І до поліції стали телефонувати громадяни, які бачили Ярослава в одному з мікрорайонів міста. Більше того, сумчани підходили до нього та умовляли повернутися додому. Врешті-решт, він так і зробив.

З‘ясувалось, що після втечі з навчального закладу він просто гуляв містом. Ночував у під‘їздах, а вдень просто блукав вулицями. Наразі хлопець вже перебуває в колі родини, і після закінчення карантину повернеться до навчання.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *