Поліція закриває ігрові зали на Сумщині (фото)

Не знаю, чи то Авакову не заплатили стільки, скільки він просив або у нього прокинулася совість, але поліція активно виконує вказівку міністра щодо припинення діяльності гральних залів.

Подібне було вже два роки тому, після чого журналісти розкопали інформацію про те, що ігровий бізнес в Україні саме пан міністр і покриває. І все ж, до вашої уваги остання інформація поліції з результатами по області.

Відділ комунікації поліції Сумської області повідомляє

В результаті відпрацювання минулої доби спеціально створені мобільні групи з числа оперативників та слідчих  перевірили законність діяльності 215 ігрових закладів.

На виконання доручення керівництва МВС та НПУ України, в Головному управлінні Національної поліції в Сумській області створені мобільні групи, до складу яких увійшли працівники Управління стратегічних розслідувань, оперативники та слідчі територіальних підрозділів поліції області.

В результаті  впродовж  доби поліцейські перевірили законність діяльності 215 гральних  закладів на території області. Їх функціонування наразі припинено. Вилучені 58 одиниць комп‘ютерної техніки та ще 51 найменування іншого грального обладнання, загальна вартість якого за попередніми оцінками складає близько 1 400 000 гривен. Також поліцейські вилучали бухгалтерську документацію цих залів, мобільні термінали персоналу та грошові кошти в сумі 13 140 гривен.

Сумчани, ваші проблемні будинки — з 2020 року це вже ваш клопіт [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumchani-vashi-problemni-budinki-z-2020-roku-ce-vzhe-vash-klopit/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Працівники поліції закликають всіх жителів та гостей Сумщини  повідомляти на спецлінію «102» про всі відомі їм випадки функціонування гральних закладів на території області. Кожне таке повідомлення буде негайно перевірене, і в разі підтвердження отриманої інформації будуть прийняті відповідні процесуальні рішення стосовно закриття закладу та притягнення його організатора до відповідальності згідно чинного законодавства.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *