Понад 5 тонн малька оселиться в річках Сумщини

Понад 5 тонн малька оселиться в річках Сумщини

01.11.2019 в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Сумській області Олександр УВАРОВ бере участь у роботі Комісії з контролю за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів.

Так, Державною установою “Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб”, за сприяння й підтримки Народного депутата України Ігора МОЛОТКА та під наглядом контролюючих органів, вже зариблено річки Шостка та Десна у Шосткинському районі. У водойми запущено малька сазана (коропа), білого товстолобика та білого амура середньою наважкою екземляра – 25 грам.

Невдовзі також відбудеться вселення малька зазначених видів і в р.Сейм поблизу с.Озаричі Конотопського району. Крім того, завтра, 02.11.2019, Державна екологічна інспекція у Сумській області контролюватиме процес зариблення р. Псел в районі автомобільного мосту біля с. Михайлівка, що на Лебединщині.

Протягом двох днів у річках Сумської області оселиться понад 200 тисяч екземплярів цьоголітків малька риби, загальною масою 5,2 тонни

Джерело Екоінспекція в Сумській області