Шахраї на Сумщині: фейкові соцпрацівники продовжують безкарно грабувати

Дві жінки потрапили в оселю потерпілих, назвавшись соцпрацівником та медиком.  Спілкувалися з господарями  трохи більше ніж півгодини. А через день подружжя виявило зникнення всіх своїх заощаджень.

До чергової частини Конотопського відділу поліції звернувся сам потерпілий, 80-річний конотопчанин. Він розповів, що до їхнього з дружиною помешкання серед білого дня прийшла невідома жінка. Вона представилась соцпрацівницею та пояснила, що перевіряє умови проживання літніх людей. Для заповнення «відповідних документів» запропонувала пройти на кухню. В цей же момент до будинку прийшла ще одна жінка, що представилась медичним працівником. Вона, буцімто, прийшла перевірити стан здоров’я господині, яка нещодавно перенесла інсульт.

Замість грошей на інсуліни МОЗ побажало Сумам процвітання та успіхів (фото) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/zamist-groshej-na-insulini-moz-pobazhalo-sumam-procvitannja-ta-uspihiv-foto/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Після огляду пенсіонерки відвідувачки ще поговорили зі старенькими та пішли. Пропажу ж заощаджень (17 000) подружжя виявило через день, коли до них у гості прийшла онука, і вони вирішили подарувати їй невелику суму «на гостинці».

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та проводяться всі необхідні розшукові й слідчі дії для встановлення осіб зловмисниць та їх місцезнаходження.

Правоохоронці знову застерігають громадянам: не довіряйте незнайомцям та в жодному разі не впускайте їх до своїх осель! Від Вашої обачності залежить не лише збереження Вашого майна, а й Ваша власна безпека!

Відділ комунікації поліції Сумської області

Попередьте своїх батьків, знайомих (самотніх літніх людей) щоб вони ні в якому разі не впускали сторонніх додому. У разі появи соціальних працівників на вулиці, яких раніше вони не бачили, нехай терміново викликають поліцію.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *