Куди ніч, туди сон: місто Жовті Рути – так схоже на Суми

У народі кажуть, що якщо розповісти сон, то він не збудеться. Я хочу розповісти вам свій сон, тому що не хочу, щоб в місті Суми подібне мало місце.

Нещодавно в фейсбук були розміщені ось ці фото.

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column][/su_row]

Як написав автор, вони були зроблені в ВК 116. Мабуть вони і стали причиною мого сну, який був ну дуже реалістичним.

І ось з п’ятниці на суботу сниться мені сон, що живу я в маленькому місті, дуже схожим на Суми, тільки називається він Жовті Рути. У цьому містечку, як і в будь-якому іншому, живуть як хороші, так і погані люди. І ось, коли поганих пймають за руку, їх судять, після чого відправляють до виправної установи.

На Сумщині шахрай під виглядом «агента з працевлаштування» обдурив жінку [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/na-sumshhini-shahraj-pid-vigljadom-agenta-z-pracevlashtuvannja-obduriv-zhinku/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

У цьому закладі є начальник, принципова людина, яка обрубала майже всі канали поставок наркотиків ув’язненим тощо. Мабуть, цим він і не подобається деяким в Жовтих Рутах, тому навколо нього плетуть змови і збираються зробити провокацію. Яку саме, на жаль, не наснилося …

Ще в цьому виправному закладі працює кілька приватних організацій, де  працівники – ув’язнені. Одна з цих організацій вирубує дерева … І ось у своєму сні я почав розбиратися, що за фірма, звідки «дровішки» без маркування? Начебто рубають вони не тільки по Жовтим Рутам, а й за його межами і немає в них на це ніяких документів. Потім з цього дерева роблять піддони та інші вироби.

Найцікавіше, що фірма в моєму сні виграла тендер на опалення установи на кругленьку суму,  та ось за актами проходить деревина твердих сортів, а топлять тим, що рубають. Тобто, чим доведеться. І це ще не все … Так, пара прикладів.

Я вже писав, сон реалістичний, тому, як і в реальному житті, уві сні я дзвонив в різні структури, намагався дізнатися, всі розводять руками ухиляються від відповідей. І пост з фотографіями в моєму сні фейсбуці різко пропав.

Прокинувшись, подумав, треба глянути в фейсбук, чи залишилися фото? А поста з фото в фейсбуці немає …

Це ж треба так співпало…Ось тобі і сон. Насниться ж таке …

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *